Image Map
suomi enkku

Linkit










Eri osa-alueiden vastuuhenkilöt ja yhteystiedot 2018

SGS:n jäsenasiat Suomen Golfliiton toimistossa: Outi Kunttu 
Palveleva puhelin 040 5305662 vastaa 1.1.2018 alkaen ma-pe klo 09.00-15.00
email outi.kunttu@golf.fi


Puheenjohtaja: Heikki Hallaranta
p. 0500 600101
email hhallaranta@smail.fi

Sihteeri, tiedotus: Ole Johansson
p. 040 7462626
email ole.johansson@ecsad.inet.fi 

Talous: Anneli Tuominen
p. 050 63938
email anneli.tuominen@kotiportti.fi

Jäsenpalvelut: Ari Mustonen
0400 159 114
ahe.mustonen@gmail.com

Kilpailut/FST: Kyösti Puustinen
P. 040 7798311
email kyosti.puustinen@gmail.com

Kilpailut/M50 HT, M60 Tour: Kristian Toivio
p. 044 0453980
email kristoivio@hotmail.com

Kilpailut/M65, M70, M75 Tour: Kari Hiukka
p. 0500 692 790
email: kari.hiukka@phnet.fi                

Kilpailut/Aluetour: Paavo Reunanen
p. 040 7408402
email paavo.reunanen@welho.com

Kilpailut/Naiset EM, FST, N60/70 Tour: Pirjo Sipronen
p. 0400 858615
email reetan.ruutu@kolumbus.fi

 

18.01.2018